פרטי המסמך:

הועלה: סוג מסמך: מסמך אונליין מסמך אונליין
עמודים: 17 הורדות: 38575
זהו החלק הראשון בסידרת מסמכים המלמדים כיצד לבנות אתרים. במסמך זה נתחיל להכיר את שפת הHTML ונביט בדוגמאות שיקדמו אותנו בדרך להבנת השפה. המסמך אינו מניח כל ידע מוקדם ומציג את השפה עבור מתחילים המתעניינים בתהליך בניית אתר.

1. מבוא

שפת HTML – Hyper Text Markup Language הינה השפה הבסיסית לבניית דפים באינטרנט. השפה הומצאה בשנת 1993. הגירסה האחרונה שלה הוגדרה בשנת 1999. במסמך זה ובמסמכים הבאים אחריו בסידרה, נציג את עקרונות השפה ונראה כיצד ניתן לבנות בעזרתה אתרים באינטרנט.

לשפת HTML ישנה חשיבות רבה, גם כאשר כיום אנחנו שומעים על שפות רבות אחרות, כגון ASP, PHP, Jscript וכדו'. הסיבה לכך היא שכל שפות אלו המיועדות לבניית אתרים, מערבות שימוש בשפת HTML במהלך התכנות בהן.

קבצים בשפת HTML הינם קבצי טקסט, הנשמרים עם הסיומת htm או html. על מנת לערוך קבצי HTML, אנו צריכים עורך המסוגל לערוך קבצי טקסט. קיימים עורכים יעודיים רבים למשימה בהם ניתן להשתמש, אולם לצורך העבודה הבסיסית, והשימוש בדוגמאות המופיעות במסמך, העורך Notepad, שהינו חלק מ-Windows, מספיק בהחלט. נדגיש שעורך כגון Microsoft Word איננו עורך טוב, מכיוון שהוא איננו שומר את הקבצים בצורת טקסט פשוט.

מאת: חיה ד-ב

ועוד סיבה למה להשתמש בכותרות

זה מקל על משתמשי קורא מסך או צג בראיל.
מאת: יוסי

תודה

מאת: יחץ

תוכל להסביר יותר ולהדגים איך משתמשים בתג FONT SIZE

תוכל להסביר יותר ולהדגים איך משתמשים בתג FONT SIZE
מאת: יגאל

תודה רבה

אני לומד מדעי המחשב אבל בלעדיך לא הייתי מגיע עד לכאן. תודה
מאת: אפרת

בניית אתרים

מעוניינת ללמוד html ן DW
מאת: שם חסוי

עזרת לי מאוד!

תודה רבה!!!
לפני שקראתי את המדריך הזה לא ידעתי בכלל איך מתעסקים עם כל התגים האלה...
עכשיו אני ממש טובה בזה!
שיתוף:
| עוד