חוקי הפורום

נא לקרוא ולהסכים לחוקים הבאים. החוקים ייאכפו בקפידה.

 1. התאמת ההודעות לפורום: יש לפרסם הודעות בפורומים המתאימים להן בלבד. נושא כל פורום מוגדר בעמוד הראשי ליד שם הפורום.
 2. התאמת נושא ההודעה אל תוכן ההודעה: הודעה בעלת כותרת כגון "דחוף", "חשוב" וכדומה תימחק מיידית ללא קשר לשאר התוכן הכלול בהודעה. הכותרת צריכה להיות אינפורמטיבית ככל הניתן ולספק כיוון לתוכן ההודעה.
 3. ספאם: תגובות להודעות בפורום צריכות להיות:
  1. קשורות לנושא ההודעה.
  2. מוסיפות ערך נוסף לזה שכבר נאמר בתגובות הקודמות.
  תגובה שאינה קשורה לנושא ההודעה המקורית באופן סביר תימחק.
 4. המנעות משאלות טריויאליות: מתוך כבוד לזמנם של האנשים העונים על שאלות בפורום, יש לבצע חיפוש באתר וחיפוש במנוע החיפוש Google לפני שאילת שאלות. שאלות שהתשובה אליהן ניתנת על ידי חיפוש פשוט ב-Google לא ייענו / ימחקו.
 5. חיפוש בפורום: לפני פתיחת נושא חדש בפורום, יש לבצע חיפוש האם השאלה כבר נשאלה בעבר.
 6. הודעות בעלות תוכן פוגע או מעליב: כל הודעה שתכיל עקיצה אישית מכל סוג כלשהו תימחק מיידית ללא קשר לשאר התוכן הכלול בהודעה. משתמש שימשיך לשלוח הודעות כאלה יזכה להרחקה מהפורום לצמיתות.
 7. בקשות לא חוקיות למיניהן: בקשות לפריצת תיבות דוא"ל או חשבונות מחשב, שליחה של תוכנות מסחריות וכדו' יימחקו.
 8. פרסום בפורומים: פרסומים הקשורים לתחום המחשבים בלבד מותרים בפורומים, וזאת בתנאי שהפרסום יופיע פעם אחת בלבד, ובפורום המתאים לכך. כמו כן אין כל התחייבות כמה זמן הפרסום יישאר בפורום לפני שיימחק.
 9. חתימה עם תמונה: אחת האפשרויות שהפורום מציע הוא הוספת חתימה אישית שתופיע בכל הודעה. במידה וברצונך לשלב תמונה בחתימה, אנא וודא כי מידותיה אינן עולות על 400x100 לכל היותר.

משתמש שיתעלם מהחוקים - חשבונו יבוטל ללא התרעה.

הסרת אחריות: מנהלי האתר אינם אחראים לתוכן ההודעות המתפרסמות בפורום אך הם שומרים לעצמם את הזכות להסיר כל הודעה לפי ראות עיניהם.
הפורומים ניתנים as-is וללא כל התחייבות. מנהלי האתר רשאי להפסיק את פעולתם / להגביל ולשנות את תנאי השימוש בהם בכל רגע ללא כל טענות מצד המבקרים. במקרה של שינויים בתנאי השימוש תפורסם הודעה בפורום המתאים לכך.

על ידי הרשמה למועדון החברים, אתה מסכים לכל הנאמר לעיל ומתחייב לנהוג לפי החוקים.